Další informace
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přístroj Jett Plasma Lift MEDICAL

Jett Plasma Lift MEDICAL je moderní sofistikovaný lékařský přístroj vyrobený v České republice. Přístroj funguje na bázi generování výbojů pomocí stejnosměrného napětí. Výboj vznikne při přiblížení hrotu nad kůži na 2mm. Při výboji dochází k ionizaci vzduchu a ten se stává plasmou. Tok plasmy je generován bezpečně, vysoké napětí je mezi špičkou zařízení a uzemněnou kůží pacienta.  Díky velmi tenkému výboji je možné léčit plochy, a to i v okolí očí, s maximální přesností.
Výhodou je vysoká přesnost ošetření bez poškození okolní tkáně. Pomocí škály výměnných hlavic lze redukovat řadu estetických nedokonalostí nejen v citlivé oblasti oka, obličeje, ale i dekoltu a jinde.

 

Použití přístroje

Jett Plasma Lift MEDICAL disponuje 8 stupni intenzity nastavení a může tak být použit k řadě kosmetických i neinvazivních lékařských zákroků.

Z kosmetických zákroků se jedná například o zvýšení elasticity pokožky, vyhlazení vrásek, obnovu pojivové tkáně a začlenění aktivních složek v hlubokých vrstvách kůže. Výsledky kosmetických zákroků jsou ihned viditelné, léčba je zcela bezbolestná
a efekt je dlouhodobý. 

Jett Plasma Lift MEDICAL je dále vhodný pro odstranění hlubokých vrásek, redukci pigmentových skvrn a stařeckých skvrn na rukou, odstranění fibromů, bradavic, červených a fialových žilek, korekci jizev, obličejovému a tělovému liftingu, odstranění strií, odstranění jizviček po akné, k léčbě aktivního akné, k provádění neinvazivní blepharoplastiky horních a dolních víček a další. 

Přístroj Jett Plasma Lift MEDICAL je vhodný k ošetření partií, jako jsou obličej, dekolt, prsa, ruce, břicho a nohy.

 

Jettserum LiftVital

Jedná se o intenzivní dermaestetické sérum pro klienty, kteří se aktivně zajímají o estetiku a neponechávají svůj vzhled podléhat procesu stárnutí.

Sérum je speciálně vyvinuté pro následnou péči po estetických a kosmetických zákrocích, které navozují proces rejuvenace pokožky a omezují tvorbu vrásek v obličeji.

Sérum je určeno pro denní použití pod běžně používaný oblíbený hydratační krém nebo make-up.

Na rozdíl od jiných sér nemá Jettserum LiftVital omezení použití pouze v oblasti očí, spíše naopak! Působí zde velmi příznivě, především při použití po estetickém

zákroku přístrojem Jett Plasma Lift MEDICAL, kdy dokáže prosvětlit oční okolí a dát tak očím vyniknout. Po provedených estetických zákrocích napomáhá především

omezit tvorbu pigmentací a zklidní pokožku.

Při denním použití se dostaví cca do dvou minut liftingový efekt a při dlouhodobém používání můžeme pozorovat již po několika týdnech značné omezení tvorby vrásek.

Pleť se používáním séra prosvětlí, sjednotí a rozjasní.

Složení Jettserum LiftVital: panthenol (hojení a chlazení), kys. hyaluronová (výživa buněk), vitamin C, kys. mléčná a další aktivní substance. Neobsahuje parabeny a silikony.

 

Ošetření, kontraindikace

Veškerá ošetření přístrojem Jett Plasma Lift MEDICAL jsou prováděna ambulatně v našich očních centrech ve Strakonicích, Vimperku a Českých Budějovicích.

S klientem je při první schůzce konzultován zákrok, který hodlá absolvovat. Následně je s ním sjednán termín samotného zákroku, případně více zákroků, pokud jsou potřeba. Zákroky přístrojem Jett Plasma Lift MEDICAL nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Konzultace před samotným zákrokem je zahrnuta v ceně zákroku (kompletní ceník ZDE).

Kontraindikace: zákroky prostřednictvím přístroje Jett Plasma Lift MEDICAL nelze provést při epilepsii, těhotenství, při přítomnosti kovových kloubních náhrad nebo kardiostimulátoru v těle, při probíhajícím zánětu, kožní lézi, nádorových onemocněních, křečových žilách a při problémech s kostmi.

 

Po zákroku

Po zákroku je nutná  klidová péče bez vyšší fyzické aktivity, sauny, bazénů a slunění. Na ošetřovaná místa nelze používat líčidla, vodu a je nutné je chránit před prachem a všemi nečistotami. Stroupky případně vznikllé při lékařském zákroku se v žádném případě nesní mechanicky odstraňovat, je nutné vyčkat jejich samovolného odstranění. Teprve poté je možné opět používat líčidla.

Důležité: nejméně 6 týdnů po posledním ošetření je nutné používat ochranné krémy a kosmetiku s vysokou UV ochranou SPF 50+ !!!

Ideální doba k provádění zákroků je v měsících se slabším slunečním svitem (říjen – březen), kdy hrozí menší riziko vzniku pigmentových skvrn.